DALŠÍ ÚSPĚŠNÁ BRIGÁDA JE ZA NÁMI !!!

13. 5. 2018

Dne 12.5.2018 jsme se opět sešli v Hrabovjance, abychom posunuli její vzhled o kousek dále. Velký počet účastníků brigády byl opravdu potěšující. Splnilo se vše, co bylo potřeba a odvedl se velký kus práce. Došlo k vykopání rýhy na keře, k zasazení keřů, vysypání štěpky
na místo pro houpačku, vytvoření kamínkového základu pro budoucí povalový chodník, k přípravě krmítek a pověšení ptačích i netopýřích budek. Všem dobrovolníkům velmi děkujeme za jejich práci, čas, energii, nadšení a elán, který park Hrabovjanka při této akci pocítil. DĚKUJEME VÁM A VELMI SI VÁŽÍME VAŠÍ PODPORY. Poděkování patří také panu Ing. Radimovi Holubovi za poskytnutí finančního příspěvku na občerstvení.

Fotky z tohoto dne naleznete ve Fotogalerii.

1 Comment

 1. marie

  Hezký den paní Jano,

  možná si vzpomenete, že jsme se před pár dny setkaly v parku Hrabovjanka a Vy jste mi vyprávěla nejen o svých dalších plánech.
  Jak jsem vám slíbila, dnes jsem napsala do jižních listů pochvalu – jestli to otisknou, to nevím.
  Na plán rekreace u řeky Ostravice myslím, jakmile to hodím na papír, tak vám tošlu.
  Srdečně zdraví Marie

  “ Hezký den paní šéfredaktorko,

  jezdím již hodně let přes Hrabovou a byla jsem nesmírně překvapena, co dokázaly autorky projektu nejen zorganizovat, ale také uvést do praxe.

  Kdysi nevzhlené „smetiště“ se změnilo v nápaditou oázu pro všechny věkové kategorie. A tak, když jedu okolo, tak vidím, že si tam hrají děti, scházejí se dospělí i puberťáci a tak se tento nevelký venkovní prostor stal centrem setkávání lidí nejen z Hrabové, ale také z Hrabůvky

  Měla jsem tu čest se s p. Janou ( jenou z realizátorek) osobně setkat, právě když čistila trávník. Prozradila mi, plánují další zatraktivnit tohoto prostoru pořádáním malých koncertů.

  Za to realizátorkám projektu patří velký dík a doufám, že to v některém čísle časopisu i napíšete.

  S pozdravem
  Marie „

Leave a Reply