Obecní cesty u garáží u Lesního parku Hrabovjanka. Budou opraveny?


22. 8. 2020

Náš úřad jsme v nedávné době upozornili na neudržované obecní cesty u garáží v těsné blízkosti Lesního parku Hrabovjanka.

Obě zmíněné cesty nejsou udržované, velmi prašné, s výmoly, dírami, nepatřičnými kameny. Lidé si je svépomocí zasypávají vším možným (sutí, drtí, hlínou, kačírkem z parku Hrabovjanka od vodní hry, štěpkou od houpaček z parku Hrabovjanka, pískem atd..). Tento různorodý materiál způsobuje hlavně v suchých dnech vysokou prašnost.

Cesty, které se nachází v těsné blízkosti parku Hrabovjanka, jsou ve správě obce. Troufáme si tvrdit, že právě v této lokalitě je opravdu vysoká koncentrace lidí (procházky ke splavu atd).

Již v minulosti, po našem prvotním hlášení, se úřad pomocí svých veřejně prospěšných pracovníků snažil zalepit některé díry a nerovnosti v jedné z cest pomocí strusky a válcovacího stroje. Bohužel tato oprava vydrždela jen pár měsíců.

Byli bychom velmi rádi, kdyby došlo k jejich kvalitní opravě. Proto jsme na tento dlouhodobý problém opět upozornili náš úřad, který přislíbil, že se tím bude zabývat.

Zelená Hrabová, z.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Zelená Hrabová, z.s.

zelenahrabova@seznam.cz
IČ: 06145655
Šrobárova 529/15
Ostrava-Hrabová
72000

Bc. Jana Václavíková

tel. 774 854 456
vaclavikova.jana@gmail.com

Jana Batelková, MBA

tel. 733 195 735
Jajka.b@seznam.cz