Dvoukomorový koš na odpadky na dveře linky: Praktické řešení pro vaši kuchyni


26.03.2026

Udržování pořádku v kuchyni může být občas výzva, zvláště pokud jde o ukládání odpadu. Dvoukomorový koš na odpadky, který se montuje na dveře kuchyňské linky, je ideálním řešením pro skryté a efektivní uložení odpadu.

Proč zvolit odpadkový koš na dveře linky?

Odpadkový koš zavěšený na dvířka skříňky kuchyňské linky je ideální řešení uložení koše na odpadky v případě, kdy chcete aby koš byl skryt pohledu. Odpadkový koš, který je snadno dostupný, ale pro návštěvníky kuchyně prakticky neviditelný.

Typy košů na odpadky pro montáž na dveře

Výsuvné koše s automatickým otevíráním

Výsuvný odpadkový koš s automatickým otevíráním je ideálním pomocníkem při práci v kuchyni. Vaše ruce zůstanou volné a čisté. Koš je připevněn na vnitřní straně skříňky a při otevření dvířek se otevře a vysune.

Elletipi Swing

Odpadkové koše Elletipi Swing jsou určené k montáži na vnitřní stranu skříňky a otevírání koše je automatické po otevření dvířek. Odpadkové koše Elletipi Swing jsou určené k montáži na vnitřní stranu skříňky a otevírání koše je automatické po otevření dvířek. Odpadkové koše Elletipi Swing jsou určené k montáži na vnitřní stranu skříňky a otevírání koše je automatické po otevření dvířek.

  • Koš má objem 18 litrů.
  • Koše má objem 24 litrů.
  • Koš má objem 15 litrů.

Koše Brabantia

Bílý vestavný koš na odpadky od značky Brabantia je vyroben z kvalitních materiálů a snadno jej umístítě v každé kuchyňské skříňce. Vestavný nerezový koš na odpadky od značky Brabantia je vyroben z kvalitních materiálů a snadno jej umístítě v každé kuchyňské skříňce.

Čtěte také: Vlastnosti malých pytlů na odpad

Kompaktní a prostorově efektivní kuchyňský koš o objemu 10 litrů pro jednoduchou montáž do kuchyňské linky pro levé i pravé dvířka. Vyrobeno z odolného plastu a zárukou neuvěřitelných 10 let.

Koše Sort & Go

Koš „Sort &Go“ je vyráběn ve čtyřech barvách a v 6 velikostech. Koš „Sort &Go“ je vyráběn ve čtyřech barvách a v 6 velikostech. Koš „Sort &Go“ je vyráběn ve čtyřech barvách a v 6 velikostech. Koš „Sort &Go“ je vyráběn ve čtyřech barvách a v 6 velikostech. Koš „Sort &Go“ je vyráběn ve čtyřech barvách a v 6 velikostech. Koš „Sort &Go“ je vyráběn ve čtyřech barvách a v 6 velikostech. Lze ho použít nejen jako koš který je postavený někde v rohu, ale lze ho pomocí úchytky použít také jako nástěnný koš. Lze ho použít nejen jako koš který je postavený někde v rohu, ale lze ho pomocí úchytky použít také jako nástěnný koš. Lze ho použít nejen jako koš který je postavený někde v rohu, ale lze ho pomocí úchytky použít také jako nástěnný koš. Lze ho použít nejen jako koš který je postavený někde v rohu, ale lze ho pomocí úchytky použít také jako nástěnný koš. Lze ho použít nejen jako koš který je postavený někde v rohu, ale lze ho pomocí úchytky použít také jako nástěnný koš. Lze ho použít nejen jako koš který je postavený někde v rohu, ale lze ho pomocí úchytky použít také jako nástěnný koš.

S košem „Sort &Go“ v zelené barvě Vás třídění odpadu začne bavit. S košem „Sort &Go“ v šedé barvě Vás třídění odpadu začne bavit. S košem „Sort &Go“ v zelené barvě Vás třídění odpadu začne bavit. S košem „Sort &Go“ v tmavě šedé barvě Vás třídění odpadu začne bavit. S košem „Sort &Go“ v zelené barvě Vás třídění odpadu začne bavit. S košem „Sort &Go“ v tmavě šedé barvě Vás třídění odpadu začne bavit. Jeho skladný, ale přitom dostatečně hluboký tvar není náročný na prostor. Jeho skladný, ale přitom dostatečně hluboký tvar není náročný na prostor. Jeho skladný, ale přitom dostatečně hluboký tvar není náročný na prostor. Jeho skladný, ale přitom dostatečně hluboký tvar není náročný na prostor. Jeho skladný, ale přitom dostatečně hluboký tvar není náročný na prostor. Jeho skladný, ale přitom dostatečně hluboký tvar není náročný na prostor.

Odpadkový koš „Sort & Go“ je určen pro do běžné domácnosti a všude tam, kde je standardní třídění odpadu. Odpadkový koš „Sort & Go“ je určen pro do běžné domácnosti a všude tam, kde je standardní třídění odpadu. Můžete ho kamkoliv položit, ale lze ho také velice jednoduše připevnit na zeď,kde bude vždy po ruce. Můžete ho kamkoliv položit, ale lze ho také velice jednoduše připevnit na zeď,kde bude vždy po ruce.

Koše Franke

Odpadkový koš Franke MINI. Odpadkový koš Franke MINI. Minimální montážní prostor je 310x310x348 mm. Minimální montážní prostor je 310x310x348 mm. Objem je 17,5 l. Objem je 17,5 l. Požadovaný úhel otevření vrat je 110°. Požadovaný úhel otevření vrat je 110°.

Čtěte také: Jak dlouho trvá rozklad?

Police nad košem v ceně třídičky. Police nad košem v ceně třídičky. Koš se připevní ke dveřím a po jejich otevření se otevře. Koš se připevní ke dveřím a po jejich otevření se otevře.

Blanco SINGOLO je praktický vestavný odpadkový koš, navržený pro snadnou montáž na vnitřní stranu otočných dvířek spodní skříňky. Ideální pomocník pro každý kuchyňský odpad. Ideální pomocník pro každý kuchyňský odpad.

Odpadkový koš Franke je systém třídění odpadu nové generace, vhodný pro spodní skříňku o průměru 60 cm se třemi koši na třídění odpadu1x víko pro 8l koš je v ceně třídiče.

Systémy třídění odpadu Franke Garbo

Systém třídicích košů Franke Garbo 50-3 se třemi třídicími koši. Určeno pro skříň 50 cm. Výsuv zepředu.

Odpadkový koš Franke Garbo 60-2.

Čtěte také: Jak vybrat koš do dětského pokoje?

Košový systém Franke Garbo 45-2 se dvěma třídicími koši. Určeno pro skříně o průměru 45 cm.Víko koše 1 x 12 l v ceně třídičeObsahuje plně výsuvný žlab s tlumením, který zaručuje tichý provoz. Třídička je vybavena plným žlabem s tlumením, které zaručuje tichý chod.

Další typy košů

  • Klasický odpadkový koš do skříňky o objemu 13 litrů.
  • Klasický skříňový odpadkový koš o objemu 10 litrů.
  • Odpadkový koš Franke Solo 45.

tags: #dvoukomorový #koš #na #odpadky #na #dveře

Oblíbené příspěvky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Zelaná Hrebová, z.s.

[email protected]
IČ: 06244655
Paskovská 664/33
Ostrava-Hrabová
72000

Bc. Jana Veclavaková, DiS.

tel. 774 454 466
[email protected]

Jaena Batelk, MBA

tel. 733 595 725
[email protected]