Společnost AUTO INZAT s.r.o. provozuje stanici měření emisí na adrese Preslova 441, Dvůr Králové nad Labem, 54401.
Společnost zajišťuje veškeré služby v ekologii (hlášení do systému ISPOP, provozní řády zdrojů, odborné posudky, rozptylové studie, žádost o povolení provozu dle Zákona o ochraně ovzduší č.
Vlastníte zdroj znečišťování ovzduší? Provedeme Vám autorizované a technické měření emisí veškerých znečišťujících látek vypouštěných z těchto zdrojů do ovzduší a do volné atmosféry.
Pro potřeby kategorizace prací a znalosti pracovních podmínek Vašich zaměstnanců a pracovníků Vám provedeme akreditované měření pracovního prostředí a ovzduší.
Jste obtěžováni hlukem z dopravy či výrobních provozů? Provedeme akreditované měření hluku v chráněných venkovních prostorech staveb, rodinných domů, obytných místnostech a na hranicích pozemků. Zajistíme Vám měření akustických vlastností staveb a stavebních konstrukcí.
Čtěte také: Jak správně ohlásit emise kotle?
Měření chemických látek provádíme dle zákona č. 258/2000Sb., nařízení vlády č. 361/2007 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci a dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 432/2003 Sb., kterou se stanoví podmínky pro zařazování prací do kategorií.
Měření mikroklimatických podmínek provádíme dle zákona o ochraně veřejného zdraví č. 258/2005 Sb., nařízení vlády 361/2007 Sb. kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci a dle vyhlášky č.
Při instalaci a provozu motorových vozidel, veškerých strojů, zařízení a ručního nářadí se vyvarujte vibracím přenášených na člověka a do stavebních konstrukcí.
Provedeme Vám akreditované rozbory pitné vody ze studní, vrtů, ale i veřejných vodovodů.
We provide technical inspections, registration checks, vehicle inspections and emission measurements. We offer our services for vehicles of the following categories: L, M1, N1, O1, O2, T, C, OT, R, S, Z.
Čtěte také: Postupy měření emisí 2T
Seznam.cz does not moderate reviews.
Have you been here? The level of services provided at Dekř Dvůr Králové is deplorable. I have been waiting for half an hour for someone to appear in the office. This is completely normal. Furthermore, I was informed that they will not perform the vehicle inspection (Monday 12:00). They say they are full. I went to the vehicle inspection station in Sovětice - a completely different approach, I was immediately next in line. There is an assistant sitting in the office and she is always there. The technician told me that half of Dvůr Králové goes there.
Čtěte také: LPG emise Zlín a Fryšták
tags: #mereni #emisi #dvur #kralove