V Králíkách a okolí se koná řada zajímavých kulturních akcí. Podzemní prostory dělostřelecké tvrze Hůrka v Králíkách se promění v jeviště, na kterém chlapecký sbor Boni Pueri uvede dětskou židovskou operu Brundibár. Představení začne v 18 hodin, posluchači by se měli teple obléci, v prostorách muzea je pouhých osm stupňů Celsia. Terezínskou operu Brundibár už sbor Boni Pueri uvedl na řadě míst České republiky i v zahraničí.
Mezi další zajímavé akce patří vystoupení rockové skupiny Komunál, dříve známé jako Komunální odpad. Posluchači se mohou těšit na nezapomenutelný večer plný energie, emocí a skvělé hudby.
Místo pohádek se fanoušci chlumeckého Komunálu vydali tradičně do Králík na poslední letošní vystoupení svých oblíbenců. Už tři desítky let je tu s námi Komunál, kapela z Chlumce nad Cidlinou, vedená nezaměnitelným frontmanem Lubošem Suchánkem. Za tři dekády si pochopitelně prošla vývojem, jehož součástí byla mimo jiné i vynucená změna názvu. Dnes se díky své pracovitosti, ale i pokoře mohou pochlubit opravdu početnou armádou věrných fanoušků.
Pokud máte jako kapela na krku tři křížky a pravidelně vydáváte nová alba, je jasné, že postupem času se z koncertních setlistů vytrácejí dříve neodmyslitelné hity, aby uvolnily místo peckám novějším. Fanoušci ovšem na staré časy málokdy zapomínají a je tedy na místě čas od času zahrát na nostalgickou strunu.
Kromě koncertů a divadelních představení se v okolí konají i další zajímavé akce:
Čtěte také: Koncert v přírodě – Tizian
Nenechte si ujít bohatý kulturní program v Králíkách a okolí!
Čtěte také: Greenpeace: Koncerty a akce
Čtěte také: Co je Maok: Koncert v přírodě?
tags: #koncert #komunální #odpad #králíky #program