Skladba suti Sušice: Betonové podlahy a rekonstrukce


10.03.2026

Tento článek se zaměřuje na realizace betonových podlah, rekonstrukce a související práce v oblasti Sušice a okolí. Zahrnuje zkušenosti zákazníků s různými firmami a postupy, ať už se jedná o vyrovnání podlah, pokládku podlahového topení nebo finální úpravy povrchů.

Realizace betonových podlah

Pokládáme betonové podlahy již od roku 2005 - za tu dobu jsme zlepšili postupy a modernizovali stroje, nabízíme strojně hlazené betony i anhydrit.

MS beton Volary. Výborná komunikace. Dochvilnost. Pracovitost. Provedení. Vše opravdu dobře provedené. Lze jen doporučit.

Realizujeme strojně hlazené betonové podlahy v panelových a bytových domech, novostavbách a rekonstrukcích. Provádíme strojní omítky Celá ČR.

Zkušenosti zákazníků

Termín dodržen. Za den vybetonováno 170 m podlah. Komunikace s firmou naprosto bez problému. Nezbývá, než doporučit dalším klientům. Jedna z mála firem, kde vše proběhlo podle domluvy a perfektně.

Čtěte také: Kladenská skládka: Vše, co potřebujete vědět

S rychlostí realizace jsem byl spokojen, ale nedoporučuji platit vše najednou. Nechal jsem vyrovnat RD s podkorvím. Podkroví vyrovnáno v pohodě, ale přízemí domu nebylo vyrovnáno podle naší domluvy a po pokládce podlahového topení a těsně před zalitím, jsem musel kompletní přízemí rozebrat, včetně hadic a jedné vrstvy polystyrenu a na vlastní náklady vše upravit. Nad čím jsem nejvíce rozhořčen, tak to je ustní domluva s panem Sedlákem, že pro podsyp podlaku si přivezou vlastní písek. Jelikož asi nejspíše viděli, že my máme písku dost, tak samozřejmě sdělali písek náš a od realizace vyrovnání, což je už skoro měsíc a slibů, jak nám všechen písek přivezou zpátky, písek stále nemáme na svém pozemku. Tudíž jsem musel opět na vlastní náklady koupit další písek. Třeba děláte dobré betonové podlahy, ale Vás jako kvalistní firmu nedoporučuji.

Vyrovnání podlahy a podlahové topení

Tlučná, okr. hledám firmu, která by mi levně vyrovnala podlahu polystyrenem předtím, než budeme pokládat trubky na podlahové topení. Tomáš Kouba.

Horšovský Týn, okr. je možné si od Vás nechat udělat finální povrch podlahy v provedení dekorativního betonu - leštěnou podlahu/betonovou stěrku, když již mám hotový tzv. čistý beton(betonový potěr). A ano, mám i podlahové vytápění. Vše je připraveno na finální povrch. Děkuji, Čech.

Skladba podlahy v Liticích

Jedná se o rodinný dvojdům v Liticích. V 1.NP obou domů je čistá výška podlahy 23 cm. Takže skladba podlahy je 16 cm polystyrenu tvrdosti min. 150, ale radši 200, pak fólie pod podlahové vytápění (topné kabely v celém domě) a kvůli topným kabelům by mělo být cca 6 cm betonu, co jsme tak zjišťovali. Termín zhotovení cca od 7. - 14.11.

Bourací práce a rekonstrukce

Sušice, okr. Klatovy. Poptávám bourací práce. Jedná se o vybourání betonových podlad v RD v Sušici. Podlahy vysoké cca 10 -15 cm betonu. Jedná se o 3 místnosti celkem cca 50 m2. Vhodné i s odvozem vybourané suti. Termín: ihned popř. dle domluvy.

Čtěte také: Kvalita dřeva a skladování

Mohu jen doporučit, práce byla odvedena dobře a rychle.

Klatovy. Dobrý den, poptávám kompletní rekonstrukci řadové garáže. Bude potřeba naštukovat stěny, v některých místech zaházet maltou, zahladit díry od skobiček, vybílit strop, odstranit stará světla. Elektřina v garáži nefunguje. Oprava betonové podlahy - vykopat starou podlahu, případně odizolovat proti vlhkosti, udělat nový betonový povrch. V zadní části objektu provést okapové práce (do garáže při přívalových deštích zatéká) Zrenovovat dřevěná vrata - natřít, případně nalakovat. Natřít futra. Zvenku garáže v dolní části opravit opadlou omítku, naštukovat, natřít. Termín: ideálně do srpna 2025.

Velmi kvalitně odvedená práce při rekonstrukci garáže, výborná komunikace, vstřícnost a ochota. S výsledkem rekonstrukce jsem naprosto spokojen.

Další služby a materiály

  • Lepená vinylová podlaha
  • Anhydrit nebo beton
  • Rekonstrukce koupelen bez obkladů za použití pohledových betonů a odolných stěrek Magic Touch nejen do koupelen a kuchyní ,tapetářské práce,lité epoxidové a polyuretanové podlahy,vinylové podlahy

Čtěte také: Slzí Plačice: Co skrývá tato skladba?

tags: #skladba #suti #sušice

Oblíbené příspěvky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Zelaná Hrebová, z.s.

[email protected]
IČ: 06244655
Paskovská 664/33
Ostrava-Hrabová
72000

Bc. Jana Veclavaková, DiS.

tel. 774 454 466
[email protected]

Jaena Batelk, MBA

tel. 733 595 725
[email protected]