Nová stříška pro dřevěný altán


14. 8. 2022

V roce 2021 jsme podali žádost o poskytnutí dotace SMO na výrobu a instalaci nového dřevěného altánu. Ta proběhla v roce 2022.

Po zdařilé instalaci altánu jsme obdrželi mnoho kladných reakcí a ohlasů. Spousta lidí však také žádala o celkové zastřešení altánu.

Přiznáme se, že jsme se stříškou tak úplně nepočítali. Měli jsme obavy z případných bezdomovců, kteří by si pod ní mohli vytvářet zázemí.
Vzhledem k tomu, že je park rovněž využíván pro různé kulturní akce (dechová hudba DEOR, občanský spolek MUDr. Marcely Poláčkové, pravidelné návštěvy školkami a školami atd.), rozhodli jsme se stříšku formou dutinkového polykarbonátu skutečně realizovat a udělat maximum pro sehnání všech potřebných financí.

Vyhlásili jsme veřejnou sbírku https://www.donio.cz/zastreseni-altanu-pro-lesni-park-hrabovjanka-ostrava-hrabova, díky níž se nám podařilo vybrat část financí, které ale nejsou dostačující. Realizační firma nás chtěla podpořit, proto si nebude účtovat za provedenou práci. Budeme se také podílet spolkovými financemi a v neposlední řadě jsme také oslovili MO Hrabová o finanční participaci.

Věříme, že se nám stříška zrealizovat podaří a bude dělat radost všem hodným návštěvníkům, kteří se pod ni před deštěm a nepříznivým počasím uchýlí.

Zelená Hrabová, z.s.

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Zelená Hrabová, z.s.

zelenahrabova@seznam.cz
IČ: 06145655
Paskovská 664/31
Ostrava-Hrabová
72000

Bc. Jana Václavíková, DiS.

tel. 774 854 456
vaclavikova.jana@gmail.com

Jana Batelková, MBA

tel. 733 195 735
Jajka.b@seznam.cz