Obecní cesty u garáží u Lesního parku Hrabovjanka. Budou opraveny?


22. 8. 2020

Náš úřad jsme v nedávné době upozornili na neudržované obecní cesty u garáží v těsné blízkosti Lesního parku Hrabovjanka.

Obě zmíněné cesty nejsou udržované, velmi prašné, s výmoly, dírami, nepatřičnými kameny. Lidé si je svépomocí zasypávají vším možným (sutí, drtí, hlínou, kačírkem z parku Hrabovjanka od vodní hry, štěpkou od houpaček z parku Hrabovjanka, pískem atd..). Tento různorodý materiál způsobuje hlavně v suchých dnech vysokou prašnost.

Cesty, které se nachází v těsné blízkosti parku Hrabovjanka, jsou ve správě obce. Troufáme si tvrdit, že právě v této lokalitě je opravdu vysoká koncentrace lidí (procházky ke splavu atd).

Již v minulosti, po našem prvotním hlášení, se úřad pomocí svých veřejně prospěšných pracovníků snažil zalepit některé díry a nerovnosti v jedné z cest pomocí strusky a válcovacího stroje. Bohužel tato oprava vydrždela jen pár měsíců.

Byli bychom velmi rádi, kdyby došlo k jejich kvalitní opravě. Proto jsme na tento dlouhodobý problém opět upozornili náš úřad, který přislíbil, že se tím bude zabývat.

Zelená Hrabová, z.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Zelená Hrabová, z.s.

zelenahrabova@seznam.cz
IČ: 06145655
Paskovská 664/31
Ostrava-Hrabová
72000

Bc. Jana Václavíková, DiS.

tel. 774 854 456
vaclavikova.jana@gmail.com

Jana Batelková, MBA

tel. 733 195 735
Jajka.b@seznam.cz