Průlezka v Hrabovjance


28. 10. 2021

Lesní park Hrabovjanka svým návštěvníkům nabízí různé způsoby, jak využít volný čas, ať už formou opékaní párků, klidného sledování okolní fauny a flóry či využívání nejrůznějších edukativních a herních prvků, a to nejčastěji těmi nejmenšími. Všechny prvky, které se v parku nachází, jsme se rozhodli bezplatně předat (darovat) městskému obvodu Hrabová, který je má tak ve svém majetku. S úřadem jsme se však domluvili, že vzhledem k tomu, že jsme park společnými silami s dobrovolníky a odbornými firmami vytvořili a spolkem Zelená Hrabová, z.s. se o park staráme a dohlížíme na jeho bezproblémový chod, budeme revize prvků a následné opravy zajišťovat nadále sami.

Až pro tento rok 2021 se nám konečně podařilo navázat férovou spolupráci s naší obcí, která uznala vysokou návštěvnost a oblíbenost parku Hrabovjanka a podpořila nutnou pravidelnou údržbu finančně.

V měsíci listopadu 2021 dojde k opravě a novému opláštění průlezky v parčíku. Opravu jsme měli naplánovanou již na začátek roku 2021, bohužel však bylo velmi těžké najít někoho, kdo by měl čas a prostor pro již zmíněnou opravu.

Finance na opravu průlezky využijeme z části daru firmy Brembo Czech s.r.o., které tímto děkujeme.

Zelená Hrabová, z.s.

Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontakt

Zelená Hrabová, z.s.

zelenahrabova@seznam.cz
IČ: 06145655
Paskovská 664/31
Ostrava-Hrabová
72000

Bc. Jana Václavíková, DiS.

tel. 774 854 456
vaclavikova.jana@gmail.com

Jana Batelková, MBA

tel. 733 195 735
Jajka.b@seznam.cz